رزرو مهمان‌سرا جهانگردی گلپایگان

اتاق‌های موجود در مهمان‌سرا جهانگردی گلپایگان

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

نظرات کاربران
7.6

عنایت اله همایی راد
8.4
الف نون
4.4
رضا پورجم
8
میلاد فتوت
10

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ
لابی
خدمات خانه داری
اینترنت
رستوران و کافی شاپ
سرمایش و گرمایش

معرفی مهمان‌سرا جهانگردی گلپایگان

هتل جهانگردی گلپایگان، یکی از زیباترین هتل ها در سطح کشور است که در لیست هتل ها و مهمانسراهای گردشگری قرار دارد. این مجموعه بی نظیر، یکی از خاص ترین مهمانپذیرها یا هتل ها در گلپایگان است که معماری قدیمی و منحصر به فرد آن باعث شده تا تفاوتی با دیگر هتل ها داشته باشد. هتل جهانگردی دارای 19 اتاق بسیار بزرگ است که اتاق ها به دسته های یک تخته، دو تخته و سه تخته تقسیم بندی می شوند. همچنین این مجموعه دل انگیز، جزو قدیمی ترین هتل های کشور ایران هم محسوب می شود، زیرا در سال 1354 ساخته شده است و حدود 48 سال قدمت دارد. 

این هتل، بیشتر در قالب یک مهمانسرا واقع می شود و امکاناتی هم هم همانند یک مهمانپذیر دارد که این برخی از این امکانات شامل نماز خانه، محوطه سبز، کافی نت، رستوران و... هستند. شما با رزرو کردن یکی از اتاق های هتل جهانگردی به مناره اصلی گلپایگان هم نزدیک می شوید و همچنین می توانید با پیاده روی به دیگر مکان های تاریخی، تفریحی بروید؛ زیرا این مجموعه درست در قلب شهر واقع شده و به تمامی جاذبه های گردشگری نزدیک است. البته تعداد کم اتاق های هتل به این معنا نیست که هتل امکانات کمی دارد، اتاق ها تقریبا همانند سوئیت ها هستند و برخی از آنان دارای آشپزخانه و حمام هم هستند. 

قوانین و مقررات مهمان‌سرا جهانگردی گلپایگان

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
7.6
مهمان‌سرا جهانگردی گلپایگان
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

اصفهان، گلپایگان، بلوار شهید بهشتی، رو به روی استادیوم ورزشی
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه مهمان‌سرا جهانگردی گلپایگان