رزرو هتل پاسارگاد

هتل مِستربلیط

هتل پاسارگاد

شروع قیمت از

0

تومانءء


گچساران، انتهای کوی کارکنان دولت، بعد از ميدان نرگس

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل پاسارگاد

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

لابی

کافی نت

خدمات خانه داری

اینترنت

معرفی هتل پاسارگاد

هتل پاسارگاد گچساران، هتلی که روی دامنه های کوه واقع شده و محیطی کاملا زیبا را برای مسافران فراهم ساخته است. این هتل زیبا و مجلل، علاوه بر این که دارای محوطه ای چشم گیر و امکانات بسیار زیادی است که تمام این نکات سبب شده اند تا مسافران، هتل پاسارگاد را برای گذراندن اوقات خود درون گچساران انتخاب کنند‌. این هتل بی نقص، دارای 4 طبقه، 36 واحدی است و از تمامی امکانات مورد نیاز رفاهی پشتیبانی می کند. همچنین هتل پاسارگاد، علاوه بر این که جزو زیباترین هتل ها محسوب می شود، جزو هتل هایی با رده بالا هم به شمار می رود؛ زیرا هتل پاسارگاد، یک هتل 4 ستازه در بهترین منطقه گچساران یعنی انتهای کوی کارکنان دولت، است. 

این مجتمع نسبتا بزرگ، دارای اتاق های مختلفی هم است، مثلا اتاق ها نسبت به تعداد تخت و امکانات یا تجهیزات تقسیم بندی می شود و هرچه مجهزتر باشند، سوئیت نامیده می شوند. مثلا سوئیت ها، دارای آشپزخانه، وسایل کامل الکترونیکی و... هستند. هتل پاسارگاد در 1386 تاسیس شد و از گذشته تا کنون، با بروز رسانی امکانات و خدمات، سعی کرده است که بهترین ها را به مسافران ارائه دهد که این خدمات هم شامل غذای خوب است و هم اضافه کردن قسمت هایی مانند کافی شاپ، اتاق چمدان و ... .

قوانین و مقررات هتل پاسارگاد

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه هتل پاسارگاد

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.