رزرو هتل جهانگردی استهبان

هتل مِستربلیط

هتل جهانگردی استهبان

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

فارس، استهبان، بلوار قائم، خیابان میثم، بالاتر از از اداره برق

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل جهانگردی استهبان

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

لابی

خدمات خانه داری

معرفی هتل جهانگردی استهبان

هتل جهانگردی استهبان در محوطه‌ای سرسبز واقع شده و دارای 10 باب اتاق می‌باشد. ساختمان این هتل در طبقات همکف و اول بنا شده و فاقد آسانسور می‌باشد که واحدهای اقامتی در طبقه اول واقع شده‌اند. از آنجایی که مهمانسرا جهانگردی استهبان در حدود سال 1348 فعالیت خود را آغاز کرد، جهت جلب رضایت مهمانان گرامی، واحدهای اقامتی و بخش‌های مختلف هتل در سال 1390 بهسازی شدند. لازم به‌ذکر است هتل یک ستاره جهانگردی استهبان عضو گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی می‌باشد. قابل توجه مهمانان گرامی هتل جهانگردی استهبان در یک طبقه بنا شده و فاقد آسانسور می‌باشد.

قوانین و مقررات هتل جهانگردی استهبان

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل جهانگردی استهبان

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.