رزرو هتل آپارتمان آسمان جنوب

اتاق‌های موجود در هتل آپارتمان آسمان جنوب

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل آپارتمان آسمان جنوب

هتل آپارتمان آسمان جنوب دزفول در اسفند ماه سال 1398 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل آپارتمان در 5 طبقه بنا شده ‌است و جهت پذیرایی از مهمانان گرامی دارای 27 باب واحد اقامتی با امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد. هتل آسمان دزفول با نورپردازی زیبا و خاص خود، اتاق‌های بزرگ و دلباز با شکل مدرن و امکانات خوب، آماده پذیرایی از میهمانان گرامی سراسر کشور است. هتل آپارتمان آسمان جنوب دزفول در خیابان حضرت رسول واقع شده ‌است. هتل در مرکز شهر دزفول قرار دارد و دسترسی بسیار خوبی به اماکن مهم شهر دزفول دارد. موقعیت مکانی مناسب فاصله هتل آسمان دزفول تا مراکز خرید دزفول تقریباً کم‌تر از 5 دقیقه، تا فرودگاه و ترمینال تقریباً 15 دقیقه و فاصله هتل تا سازه‌های آبی دزفول تنها 3 دقیقه است. هتل آسمان جنوب دزفول امکان دسترسی به اماکن گردشگری نظیر رود دز، سازه ‌های آبی دزفول، خانه تیزنو، خانه تاریخی سوزنگر، موزه مردم‌شناسی، حمام کرناسیان، قمش چوقابفان، پارک بعثت، بقعه متبرکه علی مالک، نمایشگاه کتاب، آسیاب اسکله، تفرجگاه ساحلی علی کله و... را فراهم آورده ‌است. فاصله این هتل تا فرودگاه دزفول برابر 9.3 کیلومتر و تا ترمینال دزفول برابر با 3.3 کیلومتر می‌باشد.

قوانین و مقررات هتل آپارتمان آسمان جنوب

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل آپارتمان آسمان جنوب

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

خوزستان، دزفول، خیابان حضرت رسول، بین طالقانی و نبوت، جنب درمانگاه تامین اجتماعی

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل آپارتمان آسمان جنوب

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.