رزرو هتل آپارتمان پدر من

هتل مِستربلیط

هتل آپارتمان پدر من

شروع قیمت از

0

تومانءء


بوشهر، میدان امام، ابتدای خیابان شهید بهشتی (خیابان فرودگاه)، جنب نوشت افزار دهخدا

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل آپارتمان پدر من

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل آپارتمان پدر من

هتل آپارتمان پدر من بوشهر در سال 1399 افتتاح شده است. این هتل آپارتمان در 2 طبقه و دارای 8 واحد اقامتی با امکانات رفاهی می‌باشد و همچنین از مزیت های این هتل نزدیکی به فرودگاه می‌باشد. هتل آپارتمان پدر من بوشهر با پرسنلی آموزش دیده با افتخار آماده میزبانی از شما میهمانان گرامی می‌باشد تا اقامتی به یاد ماندنی را تجربه کنید.

قوانین و مقررات هتل آپارتمان پدر من

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه هتل آپارتمان پدر من

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.