رزرو هتل رضا

هتل مِستربلیط

هتل رضا

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

خوزستان، بهبهان، فلکه ادیان، به سمت ترمینال

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل رضا

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

لابی

آسانسور

خدمات خانه داری

اینترنت

خدمات خشکشویی

معرفی هتل رضا

هتل رضا بهبهان از هتل‌های سه ستاره احداث شده در سال 1396 می‌باشد و شامل چهار طبقه است. هتل رضا با دارا بودن 38 باب اتاق و سوئیت با امکانات رفاهی، اقامتی معقول پذیرای میهمانان محترم در یکی از شهرهای جنوب غربی ایران می‌باشد. از امکانات و خدمات ارائه شده توسط هتل رضا بهبهان می‌توان به لابی، تاکسی سرویس، سالن صبحانه خوری، اتاق میهمانی و جلسات کاری (با ظرفیت 20 نفر)، سالن بدنسازی، روم سرویس، پذیرش بیست و چهار ساعته، لاندری، خدمات بیدار باش، خدمات باربری و غیره اشاره نمود. قابل توجه میهمانان محترم، هتل رضا در بخش ورودی دارای سه پله می‌باشد.

قوانین و مقررات هتل رضا

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل رضا

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.