رزرو هتل مرجان

هتل مِستربلیط
6.6

هتل مرجان

شروع قیمت از

0

تومانءء


مازندران، بابل، بلوار شهیدکشوری

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل مرجان

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

نظرات کاربران
6.6

سهیل سهراب

2

مهمان

3

فرهاد پارسی

10

علی اله صوفی

8.6

مهرداد شیری

10

محمد سلیمانی

4.8

محمد رمضانی

5.2

4

علی جلالی

5.6

محمد شیبانی فر

8.4

پیمان آذرمهری

5.6

کسری حاجی ملاعلی کنی

9

کسری

8.8

فاطمه دنیویان

6.8

مهناز رضایی

6.8

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

لابی

خدمات خانه داری

خدمات خشکشویی

رستوران و کافی شاپ

معرفی هتل مرجان

درون شهر بابل، هتل های بسیار زیادی وجود دارد که یکی از همین هتل ها، هتل مرجان است. این هتل که یک هتل 2 ستاره است، در سال  1375 در خیابان شهید کشوری واقع شد. البته چند سال اخیر هتل مرجان را بازسازی کردند تا ویران نشود و نمای خود را از دست ندهد. این هتل که یک هتل عریض است، همانند بقیه هتل ها، امکانات مشابه و متفاوتی دارد. مثلا در اکثر هتل های ایران امکاناتی از جمله رستوران، پارکینگ، حمام و... وجود دارد و تمامی برای رفع نیاز مردم و آسایش و رفاه واقع شده اند که هتل مرجان از این موضوع مستثنی نیست.

همچنین هتل مرجان، دارای 2 طبقه است که درون این 2 طبقه، 56 واحد و سوئیت قرار گرفته اند. اتاق های این مجموعه حداکثر 5 تخته هستند و برای تعداد نفرات بیشتر، باید اتاق دیگری رزرو کنید. البته این هتل، یک نکته مثبت دارد و این نکته این است که بر روی هر اتاق چهار تخته، یک سرویس اضافه در اختیار شما قرار می دهند. با رزرو کردن هتل مرجان، می توانید از مکان های گردشگری نزدیک به هتل هم بازدید کنید یا حتی از امکانات خصوصی هتل لذت ببرید که برخی از آن ها عبارت اند از اینترنت رایگان، صرف غذا در رستوران  700 نفره، پکیج های گرمایشی و سرمابشی کامل، وجود حمام و دستشویی درون اتاق ها و ... . 

قوانین و مقررات هتل مرجان

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه هتل مرجان

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.