رزرو هتل تتیس

هتل تتیس

خیابان امام ، جنب شهرداری، هتل تتیس آستارا

امکانات هتل

پارکینگ
لابی
خدمات خانه داری

معرفی هتل تتیس

هتل 3 ستاره تتیس در خیابان امام و جنب شهرداری آستارا و در سال 1392 ساخته شده است. این هتل در کل، 5 طبقه و 20 اتاق دارد که قیمت و تعداد تخت های هر اتاق با دیگری متفاوت است. از جمله مزایا این هتل، می توان فاصله کوتاه آن تا بازار ساحلی آستارا، ساحل صدف، جنگل فندقلو، بهشت کاکتوس ها و انواع رستوران ها را نام برد. این هتل با توجه به نوساز بودن و فضای مدرن خود، هزینه اقامت مناسبی دارد و به همین دلیل، انتخاب بسیاری از گردشگران است. هتل تتیس آستارا، علاوه بر امکانات فراوانی مانند اینترنت رایگان در لابی، تاکسی شبانه روزی، صندوق امانات و موارد دیگری که در فضا داخلی هتل دارد، به هدف خود یعنی همان جلب رضایت مسافران و گردشگران این هتل نیز رسیده است.

جالب است بدانید، تقریبا اکثر کارکنان این هتل به زبان انگلیسی مسلط هستند و محدودیتی از نظر ارتباط با گردشگران خارجی ندارند. در صورت تمایل می توانید صبحانه خود را در اتاقتان و با منظره زیبا آن میل کنید؛ چرا که هتل تتیس این امکان را هم فراهم کرده است. پرسنل هتل، مجرب و آموزش دیده هستند و با رفتار شایسته خود، در افزایش میزان رضایت مسافران از این هتل، نقش زیادی دارند.

محبوب‌ترین مکان‌های نزدیک هتل

map-image

اتاقهای موجود

reserve error

در بازه زمانی انتخابی شما، ظرفیت اتاق‌های این هتل تکمیل است!

شرایط و مقررات

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. ساعت ورود به هتل 14:00می باشد. ساعت خروج از هتل 12:00می باشد.

هتل‌های مشابه هتل تتیس