رزرو هتل ایساتیس

هتل مِستربلیط
8.6

هتل ایساتیس

شروع قیمت از

0

تومانءء


کیلومتر سه جاده ورودی رشت شهر آستارا ، هتل ایساتیس آستارا

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل ایساتیس

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

نظرات کاربران
8.6

ابراهیم مهدوی ساعی

9.4

فرهاد الوانی

9.4

محمد روتیوند غیاثوند

9

فاطمه حسينمردي

8

محمد حسین وزیریان

8

زهرا هاشمی

8.2

فرزاد آتش بند

8

رضا مهتدی جعفری

9.4

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

خدمات خانه داری

معرفی هتل ایساتیس

یکی دیگر از هتل های شهر آستارا که برای اقامت گردشگران بسیار مناسب است، هتل ایساتیس نام دارد  که از سال 1391 فعالیت خود را شروع کرده و 3 ستاره دارد. این هتل در 3 کیلومتری آستارا به سمت رشت قرار گرفته است و مسافتی طولانی به مکان هایی مثل رودخانه مرداب، دریاچه استیل و ... ندارد؛ پس می تواند انتخاب خوبی برای گذراندن اوقات شما در آستارا باشد. هتل ایساتیس آستارا، در 5 طبقه و با 28 اتاق ساخته شده و از قیمت و امکانات مناسبی برخوردار است. از جمله قابلیت های آن می توان به پارکینگ و اینترنت رایگان، خدمات باربری، کافی شاپ، فتوکپی، سرویس فرنگی و ایرانی در اتاق ها و ... اشاره کرد.

برخلاف بیش تر هتل ها، هتل ایساتیس در اتاق های خود امکان پخت غذا و حتی وسایل کاربردی آشپزی و آشپزخانه را فراهم کرده که همین امر، یکی از نکات مثبت این هتل است. پرسنل و کارکنان هتل رفتاری حرفه ای، محترمانه و درخور شان گردشگران دارند و توانسته اند نظر گردشگران و مسافران قبلی هتل را به خود جلب کنند. همچنین، فضا لابی و سایر بخش های هتل و به خصوص اتاق ها، کاملا پاکیزه هستند و استاندارد های لازم را به خوبی رعایت می کنند و از این نظر، تجربه ای بی نظیر را برای شما رقم می زنند.

قوانین و مقررات هتل ایساتیس

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه هتل ایساتیس

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.