رزرو هتل زاگرس اهواز

هتل مِستربلیط

هتل زاگرس اهواز

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان چمران، بین پهلوان و اسفند شرقی

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل زاگرس اهواز

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل زاگرس اهواز

هتل زاگرس اهواز، به عنوان هتلی سه ستاره، در سال 1399 در خیابان کیانپارس فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل در 5 طبقه بنا شده‌است و دارای 28 باب اتاق با امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد. هتل زاگرس اهواز در خیابان چمران، نبش خیابان پهلوان و اسفند واقع شده‌است. موقعیت مکانی مناسب این هتل موجب شده‌است مهمانان گرامی بتوانند دسترسی آسانی به رود کارون و مجتمع‌های پزشکی داشته باشند. همچنین با اقامت در هتل زاگرس اهواز می‌توان با پیمودن مسافت 3 کیلومتر از کلیسای سورپ مسروپ و مسافت 5.5 کیلومتر از پل طبیعت اهواز نیز بازدید کرد. اگر به خرید علاقه دارید، مرکز خرید تشریفات با 15 دقیقه رانندگی در دسترس شماست. یکی از جاذبه‌های توریستی نزدیک به هتل زاگرس اهواز، آرامگاه زرتشتیان است که تنها 500 متر فاصله دارد. همچنین در پیاده‌روی عصرگاهی خود می‌توانید در کافه، که نیم ساعت تا هتل فاصله دارد، توقف کنید و در ادامه برای تماشای غروب به کنار رود کارون بروید. در خیابان روبه‌روی هتل زاگرس ایستگاه اتوبوس قرار دارد، علاوه بر آن با 25 دقیقه پیاده‌روی یا رانندگی به سمت دیگر شهر و عبور از پل علی ابن مظاهر، به نزدیک‌ترین ایستگاه مترو (ایستگاه مترو مرکز فرهنگی) می‌رسید.

قوانین و مقررات هتل زاگرس اهواز

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل زاگرس اهواز

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.