رزرو هتل پرشیا

هتل پرشیا

7.4
اهواز ، خيابان شريعتی ، خيابان سیروس، هتل پرشیا اهواز

امکانات هتل

خدمات خانه داری

معرفی هتل پرشیا

هتل ۳ ستاره پرشیا اهواز را می توان جزو یکی از هتل های پر طرفدار دانست. نزدیک بودن به رود زیبای کارون و همچنین ایستگاه حمل و نقل عمومی، بر محبوبیت این هتل می افزایند. پرشیا که در  خیابان شریعتی قرار دارد، تنها ۱ کیلومتر با کارون فاصله دارد. این هتل محبوب نسبت به سایر رقبای خود کمی جوان تر است چون در سال ۱۳۸۶ ساخته شده و ۶۰ واحد اقامتی در طبقات سوم تا پنجم ساختمان است. طبقه های اول و دوم دارای مربوط به مجتمع تجاری سیتی سنتر پرشیا هستند که ۲۰۰ واحد تجاری برای خرید انواع وسایل دارد.

در این هتل واحد های اقامتی به صورت اتاق های سوئیتی ۱ تا ۴ تخته، اتاق های یک تا ۴ تخته و همچنین سوئیت های مجهز وجود دارند. تمام این واحد ها امکاناتی همچون سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی، تلویزیون، یخچال  و تلفن دارند. سایر امکاناتی که در هتل پرشیا پیدا می شود عبارتند از خشکشویی، مبلمان و دراور در اتاق ها، سیستم گرمایشی و سرمایشی باکیفیت و پیشرفته، لوازم بهداشتی، حمام و کمد لباسی و... . همچنین در تمامی اتاق ها اینترنت رایگان و پر سرعت نیز برای راحتی هرچه تمام تر مسافران تعبیه شده است. 

محبوب‌ترین مکان‌های نزدیک هتل

map-image

اتاقهای موجود

reserve error

در بازه زمانی انتخابی شما، ظرفیت اتاق‌های این هتل تکمیل است!

شرایط و مقررات

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. ساعت ورود به هتل 14:00می باشد. ساعت خروج از هتل 12:00می باشد.

نظرات کاربران

7.4

حسين

21 دی 99

6.4

من يك شب بودم ، خوب بود ... بیشتر بستن نقاط قوت دسترسى به همه جا


گلسا نصیری

31 شهریور 99

10

هتل بسیار تمیزی بود و پرسنل خوبی داشت در کل راضی بودم


گلسا نصیری

30 شهریور 99

10

هتل بسیار خوب و تمیزی بود برای سفر کاری رفته بودم و خیلی راضی بودم


بدون نام

30 دی 98

6.4

رستورانش بسیاری از غذاهایی که تو منو داشت رو پخت نمیکرد...


محمد مهدی جعفری

20 آذر 98

10

نکات منفی:موردی نبود نکات مثبت:خیلی عالی و مطلوب بود


نوید مذهب دار قشقایی

14 آذر 98

10

نکات منفی:نداره نکات مثبت:مثل همیشه خوب


داود روحی

16 مهر 98

10

نکات منفی:نکته منفی مشاهده نشد نکات مثبت:بسیار عالی و راضی کننده


شادی حسینی

16 مهر 98

10

نکات منفی:هیچ نقصی نداشت نکات مثبت:بسیار عالی و فوق العاده بود


08 مرداد 98

6

بدترین هتلی بود که تو زندگیم تجربه کردم به نظرم در حد یک مسافرخانه هم نبود ، صبحانه افتضاح بود و وسایل پذیرایی نداشت شاید به نظر خنده دار بیاد اما برای صبحانه هیچی نبود و میگفتن همه چی تو انبار تموم شده و رفتن بخرن و حتی لیوان برای چای و نوشیدنی به اندازه کافی نداشتن و خیلی هتل ناجوری بود من موندم بر چه اساسی بهش ستاره دادن


مهمان

08 مرداد 98

6

بدترین هتلی بود که تو زندگیم تجربه کردم به نظرم در حد یک مسافرخانه هم نبود ، صبحانه افتضاح بود و وسایل پذیرایی نداشت شاید به نظر خنده دار بیاد اما برای صبحانه هیچی نبود و میگفتن همه چی تو انبار تموم شده و رفتن بخرن و حتی لیوان برای چای و نوشیدنی به اندازه کافی نداشتن و خیلی هتل ناجوری بود من موندم بر چه اساسی بهش ستاره دادن ... بیشتر بستن


مهمان

22 تیر 98

6

توصيه نميكنم از لحاظ بهداشت و استهلاك ساختمان از از هتل ايران و حتي نادري هم بدتر بود ... بیشتر بستن


22 تیر 98

6

توصيه نميكنم از لحاظ بهداشت و استهلاك ساختمان از از هتل ايران و حتي نادري هم بدتر بود


شهرزاد آل طه

24 اردیبهشت 98

8

این بار دوم بود که برای ماموریت به این هتل می رفتم. کیفیت بهتر شده بود. محل سالن صبحانه تغییر کرده بود که این واقعا تغییر عالی بود و انرژی مثبت میداد. برخورد پرسنل صمیمانه بود و همکاری می کردند. کیفیت غذا هم خوب بود. در کل راضی بودم.


شهرزاد

24 اردیبهشت 98

8.4

این بار دوم بود که برای ماموریت به این هتل می رفتم. کیفیت بهتر شده بود. محل سالن صبحانه تغییر کرده بود که این واقعا تغییر عالی بود و انرژی مثبت میداد. برخورد پرسنل صمیمانه بود و همکاری می کردند. کیفیت غذا هم خوب بود. در کل راضی بودم. ... بیشتر بستن


م عباسی

07 فروردین 98

2

پارکینگ ندارد و در یک کوچه یک طرفه تنگ دسترسی بسیار دشوار دارد. در یک اطاق تخت دبل 4 تخت گذاشته اند که بسیار نامناسب است. هتل قدیمی و مستعمل است. سرویس اطاق ضعیف است و حتی اب روزانه اورده نمی شود و وایفای خط نمیدهد.

هتل‌های مشابه هتل پرشیا