رزرو هتل اکسین

اتاق‌های موجود در هتل اکسین

فاصله تا نقاط مهم

فرودگاه

3.5 کیلومتر

نمایشگاه بین المللی

6.2 کیلومتر

پل سفید

7.9 کیلومتر

بازار فلافل(لشگرآباد)

11.7 کیلومتر

پایانه مسافربری شرق (تپه)

9.7 کیلومتر

پایانه مسافربری سوسنگرد اهواز

16.2 کیلومتر

پایانه مسافربری خلیج فارس

10.4 کیلومتر

داشگاه شهید چمران

14.8 کیلومتر

پل هشتم کابلی

9.7 کیلومتر

آبشار پل هفتم اهواز

6.7 کیلومتر

hotel-map

نظرات کاربران
6.2

رضا

4

محمد

4.4

محمد

4.4

رضا

8

علی

2.8

نیما احمد خسروی

10

مهمان

10

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

معرفی هتل اکسین

هتل اکسین اهواز یکی از هتل‌های سه ستاره و باسابقه در صنعت گردشگری، در شهر شهید پرور اهواز می‌باشد. این هتل شامل 2 طبقه و 52 باب اتاق می‌باشد. هتل اکسین که در سال 1366 افتتاح شد و به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات، پس از بازسازی در سال 1390 توانست گردشگران زیادی را به خود جذب کند. هتل اکسین اهواز با قرار گرفتن در نزدیکی بزرگراه پاسداران موجب دسترسی آسان مسافران به دیگر نقاط شهر می‌شود. هتل اکسین در مرکز شهر قرار داشته و به مسافران امکان دسترسی راحت و مناسب را به مراکز دیدنی و گردشگری اهواز می‌دهد از ویژگی‌های موقعیت مکانی این هتل می‌توان به دسترسی آسان به اماکن گردشگری، خدماتی و رفاهی از جمله پل سفید، پل سیاه، رودخانه کارون، سینما ساحل اهواز، میدان شهدا، کاروانسرای معین التجار، پارک جزیره، سیلوی گندم اهواز، بازار نادری، خانه ماپار، کلیسای سورپ مسروپ، شهربازی پاداد، مجموعه گردشگری ربتاج، خانه پارک، موزه علم و طبیعت اهواز، مجتمع تفریحی و بولینگ ساحل، سینما هلال، پارک چوبی، بازار عامری و... اشاره نمود. فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی شهید قاسم سلیمانی اهواز برابر با 2.9 کیلومتر، تا ترمینال سیاحت برابر با 16.2 کیلومتر، تا ترمینال شرق (تپه) برابر با 8.3 کیلومتر، تا ترمینال خلیج فارس برابر با 9.3 کیلومتر، تا ترمینال زاگرس برابر با 3.5 کیلومتر و تا راه آهن اهواز برابر با 10.4 کیلومتر می‌باشد.

قوانین و مقررات هتل اکسین

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. <span><font color="#000000">هزینه برای اقامت کودکان زیر 5 سال در صورت عدم استفاده از سرویس، رایگان و بالای 5 سال نفر اضافه محاسبه می شود.</font></span> <p dir="RTL"><span lang="FA">ساعت ورود </span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span>14:00</span></p><p dir="RTL"><span lang="FA">ساعت خروج </span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span>12:00</span></p> <span lang="AR-SA" dir="RTL">پذیرش خانم تنها (غیر بومی) فقط با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است</span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span><span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span>.</span><span><br><span lang="AR-SA" dir="RTL">پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته امکان پذیر است<span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span><span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span>.</span></span><br><br></span><span></span>

6.2

هتل اکسین

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

اهواز ، بلوار پاسداران ،کوی ملت 5 متر بالاتر از میدان فرودگاه ،جنب شرکت ملی حفاری

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل اکسین

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.