رزرو هتل فرهیختگان

اتاق‌های موجود در هتل فرهیختگان

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل فرهیختگان

هتل فرهیختگان اهواز از هتل های نوساز این شهر بوده که در سال 1402 به بهره برداری رسید. این هتل سه ستاره مشتمل بر 38 باب واحد اقامتی با امکانات و خدمات رفاهی مناسب می باشد. رزرو هتل فرهیختگان اهواز می‌تواند خاطره ای به یاد ماندنی و متفاوت را برای میهمان فراهم نماید. بنابراین هتل فرهیختگان نظرات متعددی را به خود جلب کرده است. این هتل در موقعیت جغرافیایی مناسب نسبت به دانشگاه‌های شهید چمران اهواز، آزاد اسلامی، پیام نور و علمی کاربردی، ساحل زیبای رودخانه کارون و در نزدیکی معروف‌ترین جاذبه گردشگری خوراک ایران (خیابان لشکرآباد اهواز) مرکز فلافل ایران واقع شده‌ است. گفتنی است پل سفید، پل سیاه، رودخانه کارون، سینما ساحل اهواز، میدان شهدا، کاروانسرای معین التجار، پارک جزیره، سیلوی گندم اهواز، بازار نادری، خانه ماپار، کلیسای سورپ مسروپ، شهربازی پاداد، مجموعه گردشگری ربتاج، خانه پارک، موزه علم و طبیعت اهواز، مجتمع تفریحی و بولینگ ساحل، سینما هلال، پارک چوبی، بازار عامری و... نیز در نزدیکی این هتل قرار دارند.

قوانین و مقررات هتل فرهیختگان

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
هتل فرهیختگان
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

اهواز، فرهنگ شهر، بلوار کارگر غربی، بعد از درب اصلی دانشگاه آزاد
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل فرهیختگان