رزرو هتل رضوی

اتاق‌های موجود در هتل رضوی

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل رضوی

هتل رضوی یک هتل 1 ستاره اقتصادی در شهر اهر، واقع در استان آذربایجان شرقی است. این هتل 2 طبقه و 12 اتاق دارد و از جمله مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به اینترنت و پارکینگ اشاره کرد. اتاق‌های هتل مجهز به یخچال، تلویزیون و آشپزخانه هستند. هتل به مرکز شهر، موزه، آرامگاه شیخ شهاب الدین (10 دقیقه با خودرو) و کوه سبلان دسترسی آسان دارد.

قوانین و مقررات هتل رضوی

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
هتل رضوی
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

آذربایجان شرقی، اهر، خیابان امام خمینی، نرسیده به میدان 15 خرداد
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل رضوی