رزرو هتل گیلاس

هتل مِستربلیط

هتل گیلاس

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

ابهر، کیلومتر 1/4 ضلع جنوبی بلوار ابهر به سمت خرمدره

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل گیلاس

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل گیلاس

هتل گیلاس ابهر در شهریور ماه سال 1396 به بهره‌برداری رسید. هتل گیلاس ابهر از هتل‌های بین جاده ای استان زنجان است. این هتل در حدفاصل شهرهای ابهر و خرمدره قرار دارد. هتل گیلاس ابهر دارای دو طبقه و 11 واحد اقامتی است که واحدها در طبقه دوم واقع شده‌اند. طبقات همکف و اول نیز به تالار عروسی اختصاص یافته‌است. قابل توجه مهمانان گرامی، 4 باب از اتاق‌های دو تخته فاقد پنجره و دارای نورگیر می‌باشند. از لحاظ موقعیت مکانی، هتل گیلاس در حد فاصل شهرهای ابهر و خرم‌دره واقع است که فاصله آن تا شهر ابهر 1.4 کیلومتر می‌باشد. فاصله هتل گیلاس ابهر تا شهر خرم‌دره نیز 2.5 کیلومتر می‌باشد. از مزایای موقعیت مکانی این هتل می‌توان به دسترسی آسان به مراکز گردشگری، رفاهی و خدماتی از جمله قلعه تپه، آرامگاه پیر احمد زهرنوش، باغ شاه، پارک پردیس ابهر، گنبد سلطانیه، امام زاده اسماعیل و... اشاره نمود. فاصله هتل گیلاس ابهر تا ترمینال ابهر برابر با 5.8 کیلومتر، تا راه آهن خرم دره برابر با 5.5 کیلومتر و تا فرودگاه خرمدره برابر با 10.7 کیلومتر می‌باشد.

قوانین و مقررات هتل گیلاس

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل گیلاس

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.