اپلیکیشن خرید بلیط قطار، اتوبوس و هواپیما
با اپلیکیشن، راحت و سریع خرید کن!
نصب رایگان

خرید بلیط اتوبوس بندرانزلی

بندر انزلی یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و یکی از قطب‌های اقتصادی و ورزشی در کشور است. این شهر که در استان گیلان واقع شده بزرگ‌ترین و اولین بندر ایران در سواحل جنوبی دریای کاسپین است. مرز انزلی پنجمین مرز فعال در کشور است و بیش از 7 درصد از ترانزیت ورودی به ایران از طریق این مرز انجام می‌گیرد. بندر انزلی از امکانات مدرن بارگیری و تخلیه بهره مند است. این بندر به دلیل واقع شدن در محدوده‌ی منطقه‌ی آزاد و فراهم آوری تسهیلات و امکانات ویژه، گزینه‌ی مناسبی برای تجار و سرمایه گذاران به شمار می‌رود.

انزلی به عنوان پرباران‌ترین شهر ایران شناخته می‌شود و در کل آب و هوایی بسیار مرطوب دارد. مردم این شهر گیلک هستند، در واقع انزلی پس از بندر انزلی دومین شهر گیلک نشین در جهان از نظر جمعیت و مساحت به شمار می‌رود. مردم شهر عموماً به صیادی و برنج کاری اشتغال دارند.

انزلی از مناطق مهم گردشگری در کشور است؛ مجموعه ای از سواحل و پل‌ها، در کنار اماکن تاریخی و آب و هوایی ملایم شهر را تبدیل به مقصدی دلخواه نموده اند. از میان روش‌های متفاوت حمل و نقل، اتوبوس گزینه‌ی مناسبی برای سفر مستقیم به انزلی است. شرکت‌های مسافربری معتبر بلیط اتوبوس بندر انزلی را با سرویس‌هایی مناسب و با کیفیت ارائه می‌دهند. ترمینال بندر انزلی که در بلوار آیت الله پیشوایی این شهر قرار گرفته دارای امکانات خدماتی متفاوتی است.

مسیرهای پر طرفدار به مقصد بندرانزلی

بلیط اتوبوس تهران بندرانزلی

بلیط اتوبوس تهران بندرانزلی

بلیط اتوبوس مشهد بندرانزلی

بلیط اتوبوس کرج بندرانزلی

بلیط اتوبوس اصفهان بندرانزلی

بلیط اتوبوس تهران بندرانزلی

بلیط اتوبوس رشت بندرانزلی

بلیط اتوبوس اصفهان بندرانزلی

بلیط اتوبوس ساری بندرانزلی

بلیط اتوبوس بندرعباس بندرانزلی

بلیط اتوبوس آمل بندرانزلی

بلیط اتوبوس گرگان بندرانزلی

بلیط اتوبوس بابل بندرانزلی

بلیط اتوبوس تهران بندرانزلی

بلیط اتوبوس اهواز بندرانزلی

اپلیکیشن اندروید و iOS را دانلود کنید
دانلود مستقیم دانلود از کافه بازار دانلود از سیب اپ
و یا لینک آن را با پیامک دریافت کنید
 

مِستر بلیط

بلیط بخرید، لذت ببرید!

خرید بلیط از مِستر بلیط به راحتی آب خوردن است! کافی است مسیر و تاریخ را مشخص کنید تا ِمستر بلیط تمامی نتایج مورد نیازتان را جست و جو کند و ارزانترین قیمت های بلیط را به شما پیشنهاد دهد.

مِستر بلیط اولین وب سایتی است که خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را یکجا امکان پذیر کرده است. این وب سایت خرید اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و زیر نظر سازمان های مربوطه فعالیت می کند. اپلیکیشن اندروید و iOS ِمستر بلیط نیز برای تلفن همراه تهیه شده و قابل دانلود می باشد. خرید بلیط هواپیما که در بسیاری از موارد امری دشوار به نظر می‌رسد در این سامانه به سهولت قابل انجام است. پس از جستجو در کمترین زمان و به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما خارجی و داخلی خود را خریداری نمایید. با مستر بلیط، به راحتی و فقط با چند کلیک، رزرو بلیط هواپیما چارتری وسیستمی، قطار و اتوبوس با ارزان ترین قیمت ها میسر است.

با مِستر بلیط در ارتباط باشید!
salam@mrBilit.com 021-61169000