بلیط اتوبوس بندرانزلی

مشاور هوشمند سفر به صرفه

پیشنهادهای لحظه آخری، ارزیابی، پیش‌بینی و رهگیری قیمت و...

آسان و در دسترس

آنلاین مقایسه کنید، بخرید و از برنامه‌ریزی برای سفر لذت ببرید.

همراه در تمام مدت سفر

۷ روز هفته ۲۴ ساعته مثل یک دوست پشتیبانتان هستیم.

راهنمای خرید اینترنتی اتوبوس بندرانزلی از مستر بلیط

بندر انزلی یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و یکی از قطب‌های اقتصادی و ورزشی در کشور است. این شهر که در استان گیلان واقع شده بزرگ‌ترین و اولین بندر ایران در سواحل جنوبی دریای کاسپین است. مرز انزلی پنجمین مرز فعال در کشور است و بیش از 7 درصد از ترانزیت ورودی به ایران از طریق این مرز انجام می‌گیرد. بندر انزلی از امکانات مدرن بارگیری و تخلیه بهره مند است. این بندر به دلیل واقع شدن در محدوده‌ی منطقه‌ی آزاد و فراهم آوری تسهیلات و امکانات ویژه، گزینه‌ی مناسبی برای تجار و سرمایه گذاران به شمار می‌رود.

انزلی به عنوان پرباران‌ترین شهر ایران شناخته می‌شود و در کل آب و هوایی بسیار مرطوب دارد. مردم این شهر گیلک هستند، در واقع انزلی پس از بندر انزلی دومین شهر گیلک نشین در جهان از نظر جمعیت و مساحت به شمار می‌رود. مردم شهر عموماً به صیادی و برنج کاری اشتغال دارند.

انزلی از مناطق مهم گردشگری در کشور است؛ مجموعه ای از سواحل و پل‌ها، در کنار اماکن تاریخی و آب و هوایی ملایم شهر را تبدیل به مقصدی دلخواه نموده اند. از میان روش‌های متفاوت حمل و نقل، اتوبوس گزینه‌ی مناسبی برای سفر مستقیم به انزلی است. شرکت‌های مسافربری معتبر بلیط اتوبوس بندر انزلی را با سرویس‌هایی مناسب و با کیفیت ارائه می‌دهند. ترمینال بندر انزلی که در بلوار آیت الله پیشوایی این شهر قرار گرفته دارای امکانات خدماتی متفاوتی است.

buses

خلاصه سفر با اتوبوس به بندرانزلی

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های اتوبوسرانی

فاصله تا شهرهای دیگر

بندرانزلی تا تهران
360 کیلومتر
بندرانزلی تا اصفهان
680 کیلومتر
بندرانزلی تا کرج
310 کیلومتر
بندرانزلی تا بندرعباس
1670 کیلومتر
دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

مزایای اپلکیشن مِستربلیط
  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت