vehicle vehicle vehicle vehicle
به دلیل اختلالات به وجود آمده لطفا برای ارتباط با واحد پشتیبانی با شماره 03136000 تماس بگیرید.

بلیط اتوبوس شیراز

advantage
موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

advantage
تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

advantage
مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

advantage
پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی اتوبوس شیراز از مستر بلیط

شیراز یکی از زیباترین و گردشگرپذیرترین شهرهای ایران است. شیراز مرکز استان فارس است و در جنوب غربی کشور قرار دارد. این شهر از آب و هوایی نسبتاً معتدل برخوردار است. می‌توان گفت بهار زیباترین و دلخواه ترین فصل شیراز به شمار می‌رود. شیراز با در برداشتن مجموعه ای فوق العاده زیبا از باغ‌ها، اماکن تاریخی و مذهبی در کنار فضای دلپذیر شهر مقصد محبوبی برای سفر شناخته می‌شود. برخی از آثار تاریخی شیراز در سطح جهانی از شهرت ویژه ای برخودارند. شیراز از نخستین شهرهای کشور بود که صاحب مکانی به عنوان شهرداری شد. شهرک صنعتی بزرگ شیراز محل قرار گیری صنایع کوچک و بزرگ است. فناوری اطلاعات از مهم‌ترین صنایع در این شهر به شمار می‌رود. کشاورزی نیز همیشه بخش مهمی از اقتصاد شیراز را تشکیل داده است. به طور کلی صنایع در شیراز عبارتند از الکترونیک، مجتمع پتروشیمی، پالایشگاه نفت، کارخانه‌ی سیمان، صنایع لبنی و صنایع نساجی.

سفر به شیراز از هر سه طریق هواپیما، قطار و اتوبوس امکان پذیر است. شیراز به دلیل موقعیت جغرافیایی اش و نزدیکی به شهرهای مرکزی ایران از باب حمل و نقل مقصدی آسان شمرده می‌شود. سفر زمینی و از طریق اتوبوس به شیراز بسیار رایج است. این شهر در نقاط مختلفش دارای پایانه‌های مسافربری است. پایانه‌ی کاراندیش، پایانه‌ی امیرکبیر در سمت جنوب غربی شهر و پایانه‌ی مدرس در بخش شرقی شیراز ترمینال‌های مسافربری این شهر را تشکیل می‌دهند. بلیط اتوبوس شیراز توسط تمامی شرکت‌های مسافربری و به طور منظم ارائه می‌شود.

در مستر بلیط می‌توانید به صورت آنلاین و در کم‌ترین زمان بلیط اتوبوس خود را خریداری نمایید. مستر بلیط وب‌سایتی معتبر و قابل اعتماد است که خرید بلیط اتوبوس را به راحتی امکان پذیر نموده است. مستر بلیط آگاهی از سرویس‌های اتوبوس شیراز و مقایسه‌ی قیمت‌ها را برای شما امکان پذیر می‌نماید. برای خرید بلیط اتوبوس شیراز فقط کافیست مبدأ و تاریخ سفر را جستجو کنید تا مستر بلیط لیست کاملی از سرویس‌های اتوبوس این شهر را نمایش دهد.

buses

خلاصه سفر با اتوبوس به شیراز

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های اتوبوسرانی

فاصله تا شهرهای دیگر

شیراز تا اصفهان
480 کیلومتر
شیراز تا تهران
930 کیلومتر
شیراز تا بندرعباس
580 کیلومتر
شیراز تا اهواز
540 کیلومتر
iphone
ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
QR-code یا برای دانلود اسکن کنید.
bazaar google-play