اپلیکیشن خرید بلیط قطار، اتوبوس و هواپیما
با اپلیکیشن، راحت و سریع خرید کن!
نصب رایگان

خرید بلیط اتوبوس شیراز

شیراز یکی از زیباترین و گردشگرپذیرترین شهرهای ایران است. شیراز مرکز استان فارس است و در جنوب غربی کشور قرار دارد. این شهر از آب و هوایی نسبتاً معتدل برخوردار است. می‌توان گفت بهار زیباترین و دلخواه ترین فصل شیراز به شمار می‌رود. شیراز با در برداشتن مجموعه ای فوق العاده زیبا از باغ‌ها، اماکن تاریخی و مذهبی در کنار فضای دلپذیر شهر مقصد محبوبی برای سفر شناخته می‌شود. برخی از آثار تاریخی شیراز در سطح جهانی از شهرت ویژه ای برخودارند. شیراز از نخستین شهرهای کشور بود که صاحب مکانی به عنوان شهرداری شد. شهرک صنعتی بزرگ شیراز محل قرار گیری صنایع کوچک و بزرگ است. فناوری اطلاعات از مهم‌ترین صنایع در این شهر به شمار می‌رود. کشاورزی نیز همیشه بخش مهمی از اقتصاد شیراز را تشکیل داده است. به طور کلی صنایع در شیراز عبارتند از الکترونیک، مجتمع پتروشیمی، پالایشگاه نفت، کارخانه‌ی سیمان، صنایع لبنی و صنایع نساجی.

سفر به شیراز از هر سه طریق هواپیما، قطار و اتوبوس امکان پذیر است. شیراز به دلیل موقعیت جغرافیایی اش و نزدیکی به شهرهای مرکزی ایران از باب حمل و نقل مقصدی آسان شمرده می‌شود. سفر زمینی و از طریق اتوبوس به شیراز بسیار رایج است. این شهر در نقاط مختلفش دارای پایانه‌های مسافربری است. پایانه‌ی کاراندیش، پایانه‌ی امیرکبیر در سمت جنوب غربی شهر و پایانه‌ی مدرس در بخش شرقی شیراز ترمینال‌های مسافربری این شهر را تشکیل می‌دهند. بلیط اتوبوس شیراز توسط تمامی شرکت‌های مسافربری و به طور منظم ارائه می‌شود.

در مستر بلیط می‌توانید به صورت آنلاین و در کم‌ترین زمان بلیط اتوبوس خود را خریداری نمایید. مستر بلیط وب‌سایتی معتبر و قابل اعتماد است که خرید بلیط اتوبوس را به راحتی امکان پذیر نموده است. مستر بلیط آگاهی از سرویس‌های اتوبوس شیراز و مقایسه‌ی قیمت‌ها را برای شما امکان پذیر می‌نماید. برای خرید بلیط اتوبوس شیراز فقط کافیست مبدأ و تاریخ سفر را جستجو کنید تا مستر بلیط لیست کاملی از سرویس‌های اتوبوس این شهر را نمایش دهد.

مسیرهای پر طرفدار به مقصد شیراز

بلیط اتوبوس تهران شیراز

بلیط اتوبوس اصفهان شیراز

بلیط اتوبوس اصفهان شیراز

بلیط اتوبوس بندرعباس شیراز

بلیط اتوبوس اهواز شیراز

بلیط اتوبوس یزد شیراز

بلیط اتوبوس لامرد شیراز

بلیط اتوبوس تهران شیراز

بلیط اتوبوس جهرم شیراز

بلیط اتوبوس کازرون شیراز

بلیط اتوبوس کرمان شیراز

بلیط اتوبوس آبادان شیراز

بلیط اتوبوس تهران شیراز

بلیط اتوبوس داراب شیراز

بلیط اتوبوس مشهد شیراز

اپلیکیشن اندروید و iOS را دانلود کنید
دانلود مستقیم دانلود از کافه بازار دانلود از سیب اپ
و یا لینک آن را با پیامک دریافت کنید
 

مِستر بلیط

بلیط بخرید، لذت ببرید!

خرید بلیط از مِستر بلیط به راحتی آب خوردن است! کافی است مسیر و تاریخ را مشخص کنید تا ِمستر بلیط تمامی نتایج مورد نیازتان را جست و جو کند و ارزانترین قیمت های بلیط را به شما پیشنهاد دهد.

مِستر بلیط اولین وب سایتی است که خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را یکجا امکان پذیر کرده است. این وب سایت خرید اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و زیر نظر سازمان های مربوطه فعالیت می کند. اپلیکیشن اندروید و iOS ِمستر بلیط نیز برای تلفن همراه تهیه شده و قابل دانلود می باشد. خرید بلیط هواپیما که در بسیاری از موارد امری دشوار به نظر می‌رسد در این سامانه به سهولت قابل انجام است. پس از جستجو در کمترین زمان و به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما خارجی و داخلی خود را خریداری نمایید. با مستر بلیط، به راحتی و فقط با چند کلیک، رزرو بلیط هواپیما چارتری وسیستمی، قطار و اتوبوس با ارزان ترین قیمت ها میسر است.

با مِستر بلیط در ارتباط باشید!
salam@mrBilit.com 021-61169000