معتبرترین شرکت‌های اتوبوسرانی

شهرضا با نام دیگر قمشه، یکی از شهرهای استان اصفهان است که در 70 کیلومتری جنوب غربی این شهر قرار دارد. شهرضا از آب و هوایی سرد و خشک برخوردار است. درجه‌ی جرارت این شهر ازجنوب به طرف شمال شرق افزایش می‌یابد. این شهر از شمال به شهرستان اصفهان، از شمال غربی به مبارکه، از شرق به استان یزد، از جنوب شرقی به استان فارس، از جنوب غربی به سمیرم و از غرب به دهاقان منتهی می‌شود. رشته کوه دامزاد در شرق این شهر واقع شده است.

شهرضا به دلیل برخورداری از آب و هوایی مطبوع و باغ‌های فراوان و همینطور آثار تاریخی متعدد به عنوان گزینه‌ی مناسبی برای سفر محسوب می‌شود. از مهم‌ترین جاذبه‌های تفریحی این شهر می‌توان به سیاه سر، چشمه حیدر، دره شاه، باغ‌های اسفرجان و زرچشمه اشاره کرد. فرآورده‌های دامی و لبنی از قبیل ماست و کشک، فرش، گیوه، کتیرا، نخود، سیب زمینی و انار مهم‌ترین تولیدات و سوغات شهرضا به شمار می‌روند. صنایع دستی معروف این شهر سرامیک و سفال است.

سفر مستقیم به شهرضا از طریق اتوبوس میسر است. در حقیقت اتوبوس آسان‌ترین وسیله‌ی حمل و نقل به این شهر به حساب می‌آید. پایانه‌ی مسافربری شهرضا میزبان شرکت‌های اتوبوسرانی معتبر است. این ترمینال به امکاناتی نظیر فروشگاه مواد غذایی، خدمات تاکسی سرویس و دیگر امکانات رفاهی مجهز می‌باشد. ترمینال شهرضا در بلوار امام رضا، جنب پمپ بنزین واقع شده است.

در مستر بلیط می‌توانید به صورت آنلاین و در کم‌ترین زمان بلیط اتوبوس خود را خریداری نمایید. مستر بلیط وب‌سایتی معتبر و قابل اعتماد است که خرید بلیط اتوبوس را به راحتی امکان پذیر نموده است. مستر بلیط آگاهی از سرویس‌های اتوبوس شهرضا و مقایسه‌ی قیمت‌ها را برای شما امکان پذیر می‌نماید. برای خرید بلیط اتوبوس شهرضا فقط کافیست مبدأ و تاریخ سفر را جستجو کنید تا مستر بلیط لیست کاملی از سرویس‌های اتوبوس این شهر را نمایش دهد.

مسیرهای پرتردد به مقصد شهرضا

buses

خلاصه سفر

خرید بلیط اتوبوس شهرضا

وضعیت آب و هوا

امروز
00/1/31
فردا
00/2/1
پنج شنبه
00/2/2

شرکت‌های اتوبوسرانی

فاصله تا شهرهای دیگر

شهرضا تا تهران
530 کیلومتر
شهرضا تا شيراز
400 کیلومتر
شهرضا تا بندرعباس
890 کیلومتر
شهرضا تا مشهد (خراسان )
1170 کیلومتر

برنامه اتوبوسهای شهرضا

مسیر چهارشنبه پنجشنبه جمعه شنبه یکشنبه دوشنبه سه‌شنبه
بلیط اتوبوس تهران شهرضا
720,000 ریال
500,000 ریال
بلیط اتوبوس شيراز شهرضا
350,000 ریال
بلیط اتوبوس بندرعباس شهرضا
بلیط اتوبوس مشهد (خراسان ) شهرضا
اپلیکیشن اندروید و iOS را دانلود کنید
دانلود مستقیم دانلود از کافه بازار
لینک دانلود اپلیکیشن برای اندروید و iOS را از طریق پیامک دریافت کنید!
 

مِستر بلیط

خرید بلیط از مِستر بلیط به راحتی آب خوردن است! کافی است مسیر و تاریخ را مشخص کنید تا ِمستر بلیط تمامی نتایج مورد نیازتان را جست و جو کند و ارزانترین قیمت های بلیط را به شما پیشنهاد دهد.

مِستر بلیط اولین وب سایتی است که خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را یکجا امکان پذیر کرده است. این وب سایت خرید اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و زیر نظر سازمان های مربوطه فعالیت می کند. اپلیکیشن اندروید و iOS ِمستر بلیط نیز برای تلفن همراه تهیه شده و قابل دانلود می باشد. خرید بلیط هواپیما که در بسیاری از موارد امری دشوار به نظر می‌رسد در این سامانه به سهولت قابل انجام است. پس از جستجو در کمترین زمان و به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما خارجی و داخلی خود را خریداری نمایید. با مستر بلیط، به راحتی و فقط با چند کلیک، رزرو بلیط هواپیما چارتری وسیستمی، قطار و اتوبوس با ارزان ترین قیمت ها میسر است.

با مِستر بلیط در ارتباط باشید!
salam@mrBilit.com 021-61169000
وب‌سایت جدید مستربلیط را امتحان کنید!
مشاهده