5 هتل ارزان ساری

5 هتل ارزان ساری کجا هستند؟ معرفی + راه‌های دسترسی

هتل ها یکی از اماکن اقامتی به شمار می روند که افراد در زمان مسافرت انتخاب می کنند. این مراکز اقامتی طیف مختلفی از قیمت ها را شامل می شوند که براساس نوع اتاق و امکاناتی که هتل دارد متفاوت است. افراد زیادی هستند که ترجیح می دهند که هزینه اقامتشان چندان زیاد نشود به همین خاطر ما در این بخش از مجله مستر بلیط در مورد 5 هتل ارزان ساری اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می دهیم.

معرفی 5 هتل ارزان ساری

شهر ساری یکی از شهرهای شمالی ایران به شمار می رود که مرکز استان مازندران است. این شهر به واسطه قرارگیری در شمال ایران هر ساله میزبان گردشگران بسیاری است. در این شهر هتل های زیادی وجود دارد که خانه مسافر قربانی، هتل آسمان شهر، هتل اسرم، هتل نارنج و هتل نوید از جمله 5 هتل ارزان ساری به شمار می روند.

5 هتل ارزان ساری

  1. خانه مسافر قربانی

این هتل از هتل های تازه تاسیس شهر ساری به شمار می رود که در سال 1395 افتتاح شده است. در این هتل که در خیابان امام رضای این شهر قرار دارد امکانات نسبتا مناسبی برقرار شده است.

امکانات اتاق

حمام، یخچال، بالکن، دمپایی، مبلمان، رخت آویز، تلویزیون، کمد لباس، لوازم بهداشتی، شبکه پخش فیلم، نوع قفل درب اتاق، تلویزیون در اتاق، سیستم گرمایش و سرمایش، سیستم اطفاء حریق دراتاق، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سرویس بهداشتی ایرانی در اتاق از جمله امکاناتی هستند که در اتاق های این هتل یافت می شود.

امکانات عمومی

لابی، پارکینگ، آسانسور، فروشگاه، شبکه پخش فیلم، پذیرش 24 ساعته، کپسول آتش نشانی، خدمات خانه داری، اینترنت در لابی، تلویزیون در لابی، سرویس بهداشتی فرنگی در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی در لابی.

انواع اتاق های هتل

هر هتلی در خود اتاق های متعددی را جای داده است که از میان آنها می توان به سوئیت یک خوابه دو تخته 40 متری، سوئیت یک خوابه دو تخته 60 متری، آپارتمان دو خوابه چهار تخته 80 متری و آپارتمان دو خوابه چهار تخته 80 متری VIP اشاره کرد.

قوانین هتل

هر هتلی قوانین مخصوص به خود را دارد که این هتل نیز از این موضوع مستثنی نیست. نرخ میهمان خارجی غیرعرب زبان و عرب زبان متفاوت با نرخنامه است. پذیرش خانم مجرد تنها با مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است. زوجین با ارائه صیغه نامه با مهر برجسته محضر امکان رزرو اتاق دارند. بنابراین پیش از رزرو هتل حتما قوانین را بررسی کنید تا مشکلی به وجود نیاید.

  1. هتل آسمان شهر

این هتل یکی از جدیدترین هتل های شهر به شمار می رود که در سال 1399 شروع به کار کرده است. لازم به ذکر است که محل قرار  گیری هتل خارج از شهر ساری ولی در نزدیکی آن است. این هتل امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مسافران قرار می دهد.

امکانات اتاق

در هر اتاق این هتل امکانات بسیاری قرار دارد که بدین شرح است: تلفن، مبلمان، کتری برقی، قفل الکترونیک درب اتاق، کارت هوشمند اتاق، آباژور، سیستم تهویه مطبوع، یخچال، مینی بار رایگان، کف پوش موکت، سشوار، حوله حمام، دمپائی، دمپائی در حمام، سرویس فرنگی، آب معدنی رایگان، پنجره دوجداره، سیستم اطفاء حریق، دستگاه چای ساز، اسپلیت، میز توالت(آرایش)، مینی بار با هزینه، جا لباسی تلویزیون.

امکانات عمومی

آسانسور، اتاق عقد، صندوق امانات، سرویس بهداشتی فرنگی (لابی)، سرویس بهداشتی ایرانی (لابی)، سرویس بهداشتی ایرانی (طبقات)، سرویس بهداشتی فرنگی (طبقات)، تاکسی سرویس و … .

انواع اتاق های هتل

اتاق دو تخته برای یک نفر، اتاق دو تخته دبل، اتاق دو تخته توئین، اتاق دبل پلاس، اتاق سه تخته، اتاق چهار تخته، سوئیت یک خوابه برای شش نفر، اتاق سه تخته VIP، اتاق دو تخته دبل پرمیوم، سوئیت رویال سه خوابه برای شش نفر.

قوانین هتل

پذیرش صیغه نامه رسمی به صورت دفترچه ای با مهر برجسته، به همراه ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار زوجین، امکان پذیر است. پذیرش خانم تنها، فقط با ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار فرد امکان پذیر است. به اطلاع مهمانان گرامی می رساند، نرخ هتل برای مهمانان خارجی متفاوت بوده و نیازمند استعلام است. هزینه برای اقامت کودکان زیر 2 سال رایگان، بین 2 تا 10 سال در صورت عدم استفاده از سرویس، نیم بها و بالای 10 سال نفر اضافه محاسبه می شود.

رزرو آنلاین هتل آسمان شهر ساری با تخفیف ویژه

هتل اسرم

  1. هتل اسرم

این هتل از جمله هتل های قدیمی این شهر به شمار می رود که در سال 1372 افتتاح شد و برای به روز رسانی امکاناتش در سال 1397 مورد بازسازی قرار گرفت. در این هتل امکانات مناسبی تعبیه شده است و مسافران از آنها بهره مند می شوند.

امکانات اتاق

میز کار، تلفن، مبلمان، قفل الکترونیک درب اتاق، سیستم تهویه مطبوع، یخچال مینی بار رایگان، کف پوش سرامیک، کف پوش موکت، سشوار، حوله حمام، دمپائی، دمپائی در حمام، پنجره دوجداره، سیستم گرمایشی مرکزی، سیستم سرمایشی مرکزی، سیستم اطفاء حریق، چیلر، میز توالت(آرایش)، مینی بار با هزینه، تلویزیون.

امکانات عمومی

دستگاه ATM، آسانسور، نمازخانه، سرویس بهداشتی فرنگی (لابی)، سرویس بهداشتی ایرانی (لابی)، سرویس بهداشتی ایرانی (طبقات)، تاکسی سرویس و … .

انواع اتاق های هتل

اتاق دو تخته برای یک نفر، اتاق دو تخته توئین استاندارد، اتاق دو تخته دبل، اتاق سه تخته، سوئیت نرمال برای سه نفر + یک کاناپه تخت شو و سوئیت رویال برای سه نفر + دو کاناپه تخت شو.

قوانین هتل

پذیرش خانم تنها، فقط با ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار فرد امکان پذیر است. پذیرش صیغه نامه رسمی به صورت دفترچه ای با مهر برجسته، به همراه ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار زوجین، امکان پذیر است. هزینه برای اقامت کودکان زیر 5 سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان و بالای 5 سال نفر اضافه محاسبه می شود.

رزرو آنلاین هتل اسرم ساری با تخفیف ویژه

هتل نارنج

  1. هتل نارنج

این هتل کار خود را در سال 1377 شروع کرد و در سال 1395 مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد و امکانات مناسبی را در اختیار مسافران قرار می دهد.

امکانات اتاق

تلويزيون معمولي، تلفن، مبلمان، كمد لباس، قفل الکترونیک درب اتاق، کولر گازی، یخچال، کف پوش موکت، حوله حمام، دمپائی، دمپائی در حمام، سرویس فرنگی، سیستم گرمایشی شوفاژ، میز توالت(آرایش) و مینی بار با هزینه.

امکانات عمومی

آسانسور، نمازخانه، صندوق امانات، سرویس بهداشتی فرنگی (لابی)، سرویس بهداشتی ایرانی (لابی) و تاکسی سرویس.

انواع اتاق های هتل

اتاق یک تخته، اتاق دو تخته دبل، اتاق دو تخته توئین، اتاق سه تخته و سوئيت برای سه نفر.

قوانین هتل

پذیرش خانم تنها، فقط با ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار فرد امکان پذیر است. پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته، به همراه ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار زوجین، امکان پذیر است. هزینه برای اقامت کودکان زیر 3 سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان و بالای 3 سال نفر اضافه محاسبه می شود.

رزرو آنلاین هتل نارنج ساری با تخفیف ویژه

هتل نوید

  1. هتل نوید

این هتل که در 4 کیلومتری شهر ساری و در محیطی خوش آب و هوا قرار دارد در سال 1388 افتتاح شده است. این هتل 5 طبقه مثبت و 3 طبقه منفی دارد و اتاق های آن در طبقات دوم تا پنجم واقع شده اند.

امکانات اتاق

شبکه فیلم داخلی، تلفن، مبلمان، قفل الکترونیک درب اتاق، کارت هوشمند اتاق، سیستم تهویه مطبوع، یخچال، حوله حمام، دمپائی، دمپائی در حمام، سرویس ایرانی، سرویس فرنگی، سیستم گرمایشی شوفاژ، سیستم اطفاء حریق، اسپلیت، کف پوش سنگ، میز توالت(آرایش)، گلیم، پاور سوئیچ، جا لباسی، تلویزیون.

امکانات عمومی

آسانسور، روزنامه، نمازخانه، اتاق عقد، صندوق امانات، لابی، سرویس بهداشتی فرنگی (لابی)، سرویس بهداشتی ایرانی (لابی)، سرویس بهداشتی ایرانی (طبقات)، سرویس بهداشتی فرنگی (طبقات)، تاکسی سرویس.

انواع اتاق های هتل

اتاق يک تخته، اتاق دو تخته، اتاق سه تخته، اتاق چهار تخته و سوئیت یک خوابه برای چهار نفر.

قوانین هتل

پذیرش خانم تنها، فقط با ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار فرد امکان پذیر است. پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته، به همراه ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار زوجین، امکان پذیر است. هزینه برای اقامت کودکان زیر 5 سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان و بالای 5 سال نفر اضافه محاسبه می شود.

رزرو آنلاین هتل نوید ساری با تخفیف ویژه

در نهایت اینکه شما می‌توانید با مراجعه به سایت مستربلیط علاوه بر رزرو هتل مورد نظر خود، ارزانترین بلیط هواپیما برای سفرتان را نیز یافته و خریداری کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *