بازار روز نوشهر

0 220

استان مازندران جاذبه های زیادی را دارا است که هر کدام از زیبایی منحصر به فردی برخوردار هستند، هر کدام از این جاذبه ها، درون شهری جای گرفته اند که باعث شده است هر ساله گردشگران زیادی به این شهرها وارد شوند. نوشهر به عنوان یکی از مهم ترین شهرهای مازندران به شمار می رود که دارای دو منطقه جلگه ای و کوهستانی است.  برای اینکه بتوان شهر مناسبی را برای مسافرت خود انتخاب کرد باید به جاذبه هایی که درون شهر قرار دارد توجه زیادی داشت، چرا که با رفتن به هر منطقه ای جاذبه های آن است که می تواند لحظات لذت بخشی را برای شما به وجود آورد. از جاذبه های نوشهر می توان پارک جنگلی سیسنگان، رودخانه پل خیرود، آبشار چلندر، روستای کندلوس، چشمه گردو، بازار نوشهر، دریاچه ارواح، دروازه قلب و … را نام برد. برای اطلاع پیدا کردن در مورد ویژگی های این جاذبه ها می توانید به مجله مستر بلیط مراجعه نمایید. یکی از جاذبه های منحصر به فردی که می تواند حس و حال رفتن به نوشهر برای شما پر اشتیاق تر نماید بازار آن است. به طور کلی بازار هنگام مسافرت بهترین جاذبه ای است که از آن دیدن می شود و در این بازارها می توان به خرید سوغاتی های مختلفی پرداخت.

نقشه و معرفی بخش های مختلف

 

نقشه و معرفی بخش های مختلف

بازار روز نوشهر به عنوان بازاری سنتی معرفی می شود که یکی از جدید ترین و جذاب ترین مکان های دیدنی به شمار می رود. هر شهری یک نمونه از این بازار های سنتی را درون خود دارا است که به ارائه سوغاتی ها، صناعی دستی، محصولات تازه و … می پردازند. شما برای اینکه به این بازار دسترسی داشته باشید و از محصولاتی که در آن قرار دارد دیدن نمایید، می توانید بلیط اتوبوس نوشهر را خریداری کنید و راهی سفر شوید. بسیاری از افراد رفتن به بازارهای روز را بسیار جذاب تر از پاساژهای بزرگ و مدرن می دانند. با رفتن به بازار روز نوشهر می توانید محصولات تازه ای از سبزیجات را مشاهده نمایید که چشم انداز خاصی را به نمایش گذاشته اند و با بوی ماهی تازه برخورد خواهید کرد. ماهی هایی که توسط صیادان صید می شوند در بازار روز نوشهر به فروش خواهند رسید.

شرایط بازدید از بازار روز نوشهر

شرایط بازدید از بازار روز نوشهر

برای رفتن به بازارها و پاساژها با هیچ گونه شرایط خاصی رو به رو نخواهید بود. از هر شهری که راهی نوشهر شوید بدون هیچ دغدغه ای می توانید به بازار روز بروید و به خرید ماهی و دیگر محصولات بپردازید.

آدرس و مسیر دسترسی با وسایل مختلف

بازار روز نوشهر در استان مازندران شهرستان نوشهر و میدان آزادی واقع شده است، یعنی اگر شما هنگام مسافرت از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نمایید، می توانید از تاکسی ها بخواهید که شما را به این بازار برسانند و نیازی به پیدا کردن آدرس ندارید، اگر تمایل به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی دارید به راحتی می توانید از طریق سایت معتبر مستر بلیط برای تهیه بلیط مورد نیاز خود اقدامات لازم را انجام دهید. بسیاری از افراد ممکن است هنگام مسافرت با خودروهای شخصی خود راهی شوند، که در این جا زمانی که به نوشهر می رسید باید به دنبال میدان آزادی باشید، با پیدا کردن این میدان به راحتی به بازار روز دسترسی خواهید داشت.

پیشنهاد بعدی ما به شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.