آموزش ثبت نام و ورود به وبسایت مستر بلیط

آموزش ثبت نام و ورود به وبسایت مستر بلیط

در حوزه گردشگری و سفر، وبسایت های زیادی فعالیت می نمایند. مستر بلیط یکی از وبسایت های معتبر در زمینه گردشگری است که به ارائه خدمات گوناگون در این حوزه پرداخته است و با بهینه سازی خدمات سفر، توانسته است به صرفه ترین قیمت را در این زمینه ارائه نماید.

خدمات گردشگری در وبسایت مستر بلیط عبارت است از: سرویس اتوبوس، سرویس قطار، سرویس هواپیما، سرویس کشتی و سرویس هتل. برای استفاده از هر کدام از این سرویس ها می توانید در همان صفحه راهنمای مربوط به هر کدام را مطالعه نمایید و با آگاهی نسبت به رزرو اقدام نمایید.

لازم است بدانید که برای استفاده از خدمات هر سرویس ابتدا باید در وبسایت مستر بلیط عضو شوید و بعد از آن برای استفاده از هر سرویس، با اکانت خود وارد شوید.

مراحل عضویت در سایت مستر بلیط به سرح زیر است:

1.ابتدا وارد وبسایت مستر بلیط به آدرس mrbilit.com می شوید.

2.از منوی بالا سمت چپ گزینه عضویت/ورود را انتخاب می نمایید.

3.شماره تلفن همراه خود را وارد می نمایید.

4.پیامک تایید همان لحظه برای شما ارسال می شود.

5.کد 6 رقمی تایید را وارد می نمایید.

6.نام، نام خانوادگی، ایمیل و رمز ورود را وارد می نمایید و عضو سایت مستر بلیط می شوید.

بعد از عضویت در سایت مستر بلیط هر گاه قصد استفاده از خدمات این وبسایت را داشته باشید با وارد کردن شماره همراه خود و رمز عبور می توانید به خدمات سایت دسترسی داشته باشید.

برای خرید بلیط هواپیما می توانید از مستر بلیط کمک بگیرید و در کم ترین زمان رزرو خود را انجام دهید. اگر برای اولین بار است که می خواهید از مستر بلیط هتل تهیه کنید، رزرو هتل شامل تخفیف می شود، کافی است تا به صفحه هتل مراجعه کرده و از کد استفاده کنید.
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *