رزرو اقامتگاه سنتی عمارت محمودیه

اتاق‌های موجود در اقامتگاه سنتی عمارت محمودیه

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

لابی

خدمات خانه داری

اینترنت

خدمات خشکشویی

سرمایش و گرمایش

معرفی اقامتگاه سنتی عمارت محمودیه

عمارت محمودیه کاشان، خانه ای باستانی و اصیل است که قدمت آن بیش از 150 سال و ساخت آن به دوران قاجار برمیگردد و در دوران پهلوی دو جبهه دیگر به آن الحاق شده است. مالک قبلی این مجموعه جناب حسن نراقی پور، داماد محمد تقی خانبان ( ملقب به آقا بزرگ بنیان گذار مسجد و مدرسه آقا بزرگ ) می باشد و مالک فعلی این مجموعه جناب دکتر احمد محمودی هستند. این مجموعه به مدت پنج سال با حفظ معماری سنتی، مرمت و بازسازی شد و در سال 1402 با نام عمارت محمودیه به بهره برداری رسید. عمارت محمودیه کاشان همانطور که گفته شد، شامل 18 باب اتاق می باشد که هر اتاقی با الهام از حس اخذ شده بینننده از آن، انتخاب شده اند. معماری عمارت محودیه به گونه ای است که به محظ ورود به این عمارت، با گذر از راه رو، با حیاط و اتاق های مجموعه روبه رو می شوید. در معماری بی نظیر عمارت شما می توانید یک بادگیر را مشاهده کنید که از زمان ساخت این خانه سنتی در زمان قاجار برای خنک کردن زیر زمین بنا شده است. تمامی گچ کاری های این خانه حس ماندگاری را در ذهن شما ایجاد می کند که بسیار حرفه ای به کار رفته اند. این اقامتگاه سنتی در تمام فصول سال آماده خدمت رسانی به تمامی مسافران می باشد.

قوانین و مقررات اقامتگاه سنتی عمارت محمودیه

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

اقامتگاه سنتی عمارت محمودیه

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

کاشان، میدان کمال الملک، خیابان فاضل نراقی، کوچه 28

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه اقامتگاه سنتی عمارت محمودیه

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.