رزرو هتل جهانگردی

اتاق‌های موجود در هتل جهانگردی

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

نظرات کاربران
9.2

ابوالفضل رضایی
9
مهدی صادقی مجد
9
آرش حضرتی
10
آرش جاوری
8.6
سیدمحمدعلی موسوی
9
امیر عباس امیری
10
فریدون نادری
8.4
حبیب اله سندانی
8
احد توسلی فام
8.2
امیرحسین خرازان
8.2
حمید پرکی
10
حامد
10
سبحان
10

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

معرفی هتل جهانگردی

یکی دیگر از هتل های شهر آستارا که بسیار برای گردشگران مناسب است، هتل 2 ستاره جهانگردی آستارا نام دارد. این هتل در خیابان حکیم نظامی و رو به روی اداره بهداشت ساخته شده است و دسترسی راحتی به مراکز خرید، بیمارستان ها و سایر نقاط مهم شهر دارد. این هتل در 2 طبقه و 40 اتاق خلاصه شده و ساعت تخلیه و تحویل اتاق ها در آن، مانند سایر هتل ها است. جهت بهبود خدمات و فضای هتل، در سال 1394 در آن تغییراتی ایجاد شد که این امر، در جذب بیش تر گردشگران بسیار مفید بوده است. 

شما می توانید در داخل اتاق های مهمان سرای جهانگردی آستارا، از وسایلی مانند صندوق امانات، تلفن، سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب، مبلمان و ... استفاده کنید. در لابی هتل هم امکاناتی مانند دستگاه واکس کفش، تاکسی سرویس، صرافی، پارک کودک، فضا سبز و ... وجود دارد. متاسفانه این هتل، آسانسور، سالن ورزشی، کافی شاپ، استخر و جکوزی و بعضی از امکانات دیگر را پشتیبانی نمی کند ولی پارکینگ رایگان و برای کودکان زیر 7 سال در صورت عدم استفاده از سرویس، اقامت رایگان دارد. طبق نظر سنجی های صورت گرفته در این هتل، مسافران از خدمات و رفتار کارکنان بسیار راضی بوده اند و هتل جهانگردی آستارا را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند.

قوانین و مقررات هتل جهانگردی

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
9.2
هتل جهانگردی
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

خيابان حکيم نظامی، روبروی اداره بهداشت-هتل جهانگردی آستارا
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل جهانگردی